BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

My Head Is A Jungle

Prakalba į būsimąjį (labai tikiuosi) skaitytoją

minty ● 2013-05-04

Sveiki, labas, labas vakaras. Iš tiesų net nežinau kaip pasisveikinti, viskas skamba kvailokai. Senai turėjau mintį pradėti šitą daiktą, bet tik dabar pajutau vidinį pastumėjimą. Tad trumpai prisistatysiu, nors faktus kai kuriuos ir sumeluosiu. Nesitikiu, kad kas nors iš pažįstamų atras šį blogą, bet norisi apsidrausti.

Mano vardas prasideda raide M. Ir čia vadinsiuos Monika. (Tai buvo pirmas šovęs į galvą vardas, bet vis tiek pasinaudojau random name generator. Matyt tokia mano slapyvardžio lemtis, nes ten man pateikė tokį pat vardą!) Man yra šešiolioka metų, pavasario gale sueis septyniolika. Lankau gimnaziją. Niekada nesu turėjusi vaikino. Niekada nesu tokio bučiavusi. Apskritai niekada nebuvau įsimylėjusi (ar bent taip nuolatos tvirtinu). Daug skaitau. Tiksliau, seniau skaitydavau daugiau, nežinau, kas dabar nutiko… Seniau rašydavau ir įvairias istorijas, bet dabar tiesiog nebesiseka jų rašyti. Jaučiuosi kaip niekada savimi, ir kaip niekada nuo savęs nutolusi. Jei tai logiška.

Padarius tokį trumpa ir nerišlų prisistatymą reikia paaiškinti šio blogo susikūrimo priežastį. Aš visuomet per daug pergalvoju. Viską visada analizuoju. Net gi tuos dalykus, kurie dar neįvyko. Nežinau ar dėl to esu keistuolė ar ne. Net mano draugai kartais susinervine sako, kad per daug “filosofuoju”. Tad nusprendžiau “pafilosofuoti” čia - kur niekas iš pažįstamų akių neskaitys. Tikiuosi. Nes kartais atrodo, kad galva sprogs nuo minčių ir taip norisi jas kur nors išlieti. O internetą vietoj paprastos knygutės pasirinkau, nes jos nebeužtenka. Man kartais reikia nešališko patarimo, ir labai tikiuosi, kad kas nors paskaitys kokį mano įrašėlį ir galbūt išties pagalbos ranką. Arba ne.

Šičia ir baigsiu savo prakalbą.

Gero ir šilto pavasariško vakaro!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2) : "Prakalba į būsimąjį (labai tikiuosi) skaitytoją"

1 | sekunda23

2013-05-05 ● 10:30

Malonu, jog prisijungei prie mūsų blogerių būrio.. :) Sėkmės!

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

2 | Pieštukėlis

2013-05-05 ● 11:28

Sveika prisijungusi Panele M :)))

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyti komentarą

Kategorijos

Archyvai