BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

My Head Is A Jungle

Sapnai

minty ● 2013-05-18

Esu labai dažna sapnuotoja. Ar tai teisingas išsireiškimas? Abejoju, bet jo neištaisysiu.

Niekuomet sapnų per daug nesurikšmindavau, iki kol mano geriausia draugė, man vieną kartą papasakojus savo sapną, prasitarė, kad man labai pavydi to. Mat ji niekada nesapnuoja, išskyrus kelis išimtinus atvėjus. O aš sapnuoju kiekvieną naktį, išskyrus kelis išimtinus atvėjus. Kartais net nepamenu sapnų, bet žinau, kad sapnavau.

Šią temą pasirinkau ne be reikalo. Šią naktį sapnavau du sapnus, kurie mane ir paskatino pagalvoti apie tai daugiau. Žinot, kai ką nors įdomaus sapnuoji, ir tave pažadina, visuomet nori pratęsti tą sapną, bet beveik niekada neišeina? Šią nakt aš buvau po laiminga žvaigžde, nes sapnavau tokį nuostabų sapną, ir kai mane pažadino, vėl užmigau ir jisai tęsėsi dar nuostabesnis. Atsibudusi vos neapsiverkiau svajodama, kad tai būtų mano tikras gyvenimas, o šitai - sapnas.

Prisimenu šį sapną lyg būčiau viską iš tiesų išgyvenusi, tačiau, kai bandau įsigilinti į smulkmenas to nepavyksta padaryti. O taip norėčiau kai kurias vietas bent jau pergalvoti šimtą kartų iš naujo!

Ir šis sapnas buvo toks realistiškas. Dažniausiai, kai sapnuoju, sapne, be manęs, pagrindiniais veikėjais būna maksimum keturi žmonės. Šiame sapne -tiksliau sapnuose - viskas buvo kaip realybėje: jokių iškraipytų detalių, jokių nepažįstamų žmonių. Ir, kai pradėjau sapnuoti antrąją dalį, sapne galvojau, kad jau esu pabudusi ir tik vėliau supratau, kad iš tiesų sapnuoju…

Jaučiu, kad mano rašliava be prasmės. Taip yra todėl, kad nelabai noriu ją atskleisti. Nes nekenčiu, kai man sako “I told you so”, o taip tikriausiai ir būtų.

Tai yra labai glaudžiai susiję su mano praietu įrašu, jei jį skaitėt žinot apie ką kalbu. Lyg tyčia vakar pažiūrėjau filmą “Something Borrowed”, kuriame kalbama apie tai, kiek galima prarasti, jei praleidi šansą pasakyti kitam žmogui ką jauti. Tikriausiai tai ir nulėmė mano sapną, nes jame jis pasakė, ką man jaučia. Man nieko nereikėjo daryti. Bet iš tiesų taip nebus, ar ne? Arba aš sukaupsiu savo drąsą ir padarysiu viską, ką galiu, arba galiu tik pamoti jam, nes greičiausiai niekada gyvenime jo nebesutiksiu.

Bet kodėl tai padaryti taip sunku? Man atrodo, kad jau viską ką galiu sau leisti padariau, tačiau to neužteko… Neužtenka. Tad ką man daryti? Nes žinau, kad savęs nekęsiu nieko nepadariusi. Tačiau nekęsiu, jei ir padarysiu, bet nieko nesigaus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Sapnai"

Rašyti komentarą

Kategorijos

Archyvai